+90 542 210 44 80
info@bolatotolastik.com

Adana Cam Filmi

Adana Cam Filmi

Adana Cam Filmi

Adana Cam Filmi

Adana Cam Filmi

Adana ülkemizin en sıcak şehirleri arasında yer alıyor. Ülkemizin güneyinde yer almasından dolayı güneş ışınları Adana’da yakıcı bir etki oluşturuyor. Özellikle yaz aylarında sadece insanlar değil araçlarda güneşten çok ciddi şekilde etkileniyorlar. Adana’da yaz aylarında araç klimanız ne kadar iyi olursa olsun cam filmi kullanmazsanız içeriye giren yoğun güneş ışığından dolayı yeterli serinleme oluşmayacaktır. Bu durum siz aşırı yakıt sarfiyatı yapmanıza rağmen yeterli serinleyememenize neden olacaktır.

Bolat Oto Lastik Adana Cam filmi uygulaması ile araçlarınızı ve kendinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabilirsiniz. Güneş altında bekleyen araçlarınız klima aktif olduğunda bile uzun süre serinlemeyecektir. Bunun sebebi araç içinin çok fazla ısınmış olmasından kaynaklanmaktadır. Bu durumu minimum düzeye indirmek için Adana Cam filmi uygulaması yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Cam filmi uygulamaları kişinin tercihine göre farklı tonlarda bulunuyor. Açık tonlar veya koyu tonlar arasından seçim yapmakta özgür olduğunuzu belirtmek isteriz. Yasal mevzuata uygun olarak doğru değerde cam filmi uygulaması gerçekleştiriyoruz. Aşırı koyu renkler sürüş esnasında güvenliğinizi tehlikeye atabilir. Bu nedenle ideal renk tonlarında ürünlerimiz bulunmaktadır.

Adana Cam filmi uygulama esnasında aracınızın özelliklerine uygun olarak önce kalıp çıkarılıyor ardından da yapıştırma işlemi yapılıyor. Filmin yapışma sürecinde herhangi bir baloncuk veya hava kabarcığı kalmasını engellemek için özel yöntemler kullanıyoruz. Gerçekleştirilen uygulama tamamlandığında ise aracınızın sanki orijinal cam filmi ile kaplı olduğu izlenimine sahip olacaksınız. Ayrıca aracınızın duruşunu etkileyecek olan Adana Cam filmi uygulaması sayesinde daha şık, daha sport bir görünüm elde edersiniz.

Yolculuk esnasında dikkat ettiyseniz özellikle sol kolunuz yanmaya başlar. Bu durumun sebebi şoför camına yakın olan kolunuzun güneşin kavurucu etkisine maruz kalmasından kaynaklanıyor. Bu durum sağlığınıza çok zararlıdır. Cam filmi uygulaması gerçekleştirerek güneş ışınlarının direkt olarak teninize işlemesine engel olursunuz.

Adana Cam filmi hizmetimiz kapsamında müşterilerimize özgürlükler tanımaktayız. Araçlarının diledikleri camlarına film uygulaması yapmaktayız. Yani isterseniz arka ve ön cama uygulama yapılmayarak sadece yan camlara uygulama yapabiliriz. Tamamen sizin tercihinize bağlı olarak Adana Cam filmi uygulamasını hayata geçiriyoruz. Alanında uzman personellerimiz ile birinci sınıf kaliteli cam filmleri tercih ediyoruz.

0 Yorumlar